HAKKIMIZDA

Av. Müge Uncuoğlu 1985 yılında Çorlu’da doğmuştur. 2008 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuş ve Uncuoğlu Hukuk Bürosunu kurmuştur.

Uncuoğlu Hukuk Bürosu, 2009 yılından beri uzman kadrosuyla hem yerli hem yabancı şahıs ve şirketlere ticaret hukuku, iş hukuku, şirketler hukuku, yabancılar hukuku, aile hukuku, icra hukuku, sözleşmeler hukuku, gayrimenkul hukuku, ceza hukuku, miras hukuku alanlarında uzman hukukçuların ve akademisyenlerin desteğini de alarak hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir.

Uncuoğlu hukuk bürosu, hukukun üstünlüğü, insan haklarına saygı, gizlilik, dürüstlük, güven, profesyonellik prensipleri ve ilkeleri doğrultusunda hareket etmektedir.

Uncuoğlu hukuk bürosu, müvekkillerinin sırlarını gizli tutarak, uyuşmazlıkların dava açılmadan sulh ya da uzlaşma yoluyla çözümü, dava süreçlerinin baştan sona takip
edilmesi, olası risklerin analiz edilerek müvekkillere bildirilmesi, müvekkillerin dava süreci boyunca bilgilendirilmesi, müvekkillerin hak ve çıkarlarının güvence altına
alınması ile her türlü hukuki başvurular konusunda müvekkillerine hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sağlamaktadır.


Telefon Hemen Ara
kurumsal web tasarım WhatsApp